حرفی برای گفتن

هاله بدن

           

کسانی که نمیدونند هاله چیه اول مختصری درباره اش توضیح می دهم و بعد میرویم سراغ فرمول بدست آوردن رنگ هاله هر شخص !


هر انسانی دارای تشعشعاتی است که به صورت یک هاله دور بدن فرد رو احاطه کرده که این تشعشعات یا انرژی در حقیقت نیروی حیات شخصه . در انرژی درمانی هم از همین انرژی ها استفاده می شود ! به بیان دیگه روح انسان یک چیز غیر مادی است  و بدن انسان مادی ؟ و برای اینکه روح که غیر مادی است بتواند در درون جسم انسان که مادی است قرار بگیرد باید یک چیزی که نه مادی باشه و نه جسم بین این دو ارتباط برقرار کنه !! که اون همین هاله اطراف جسم ماست !!!نکته: ((البته از نظر بنده باز نباید به این قبیل فرمولها وتفاسیر متفاوت اتکا کردچون تفاسیر ونقطه نظرات صاحب نظران متفاوت است واگر کسی می خواهد روی هاله بدن خود وانرژی های نهفته وجودی اش کار کند بهتر است با یک صاحب نظر مشورت کند.))

هاله رنگهای متفاوتی دارد که نشان دهنده شخصیت و طرز فکر و .... است که البته با هر احساسی از قبیل ناراحتی یا شادی و ... این رنگ تغیر می کنه ولی پس از آرامش به رنگ اصلی خودش بر می گردد.
و اما روش بدست آوردن رنگ هاله :
عدد روز تولد را با عدد ماه تولد جمع کنید مجموع آن را به عدد کامل سال تولد اضافه کنید

مثال فرض کنید شما روز 28/بهمن 1363 متولد شدید 28+11=39این عدد را با 1363 که جمع کنید1402 بدست میآید حالا رقمهای این عدد رو با هم جمع کنید در این مثال عدد 7 بدست میآد که مربوط به رنگ بنفش است

(روش دوم=28+11=39--1363=39+49=12+13

(9+3=12و(4+9=13درنتیجه1+3+1+2=7(البته روش دوم دقیقتر است)اما شما اگر دو روش را رفتید ودو جواب متناقض بدست آمد بسته به شرایط روحی شما جواب اصلی ونزدیک را قبول کنید.

نکته۱ : اگر تمام کارهای گفته شده رو کردید و عدد بدست آمده عددی دو رقمی به غیر از اعداد زیر شد باید دوباره اعداد داخل همون عدد رو با هم جمع کنید ! برای مثال اگر بعد از جمع کردن روز و ماه و سال تولد با هم عدد بدست آمده ۱۴ شد باید ۴ و ۱ را با هم جمع کنید که نتیجه ۵ میشه و رنگ آبی بدست میاد !!

نکته ۲ : اگر شما خود را با تاریخ تولد شمسی میشناسید باید این فرمول رو با تاریخ شمسی حساب کنید ! و اگر شما خود را با تاریخ میلادی میشناسید (( میخوایید رنگ هاله یک فرد خارجی را بدست بیارید )) باید این فرمول رو با همون تاریخ میلادی حساب کنید !! و جالبی این فرمول همینه !! یعنی اگه تاریخ شمسی رو به میلادی و تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل کنید جواب اشتباه بدست میاد !!
به هرحال اینم یکی از عجایب روزگار می باشدکه ما چیز زیادی درباره اش نمیدانیم ولی خوب دانشمندان با تحقیقات زیاد به این نتایج دست

پیدا کرده اند !!

اینم جواب فرمول !! :

1 : قرمز
2 : نارنجی
3 : زرد
4 : سبز

5 : آبی

6 : نیلی

7 :بنفش
8 : صورتی

9 : برنز
11 :نقره ای

22 : طلایی

در ابتدا ممكن است درخششي به رنگ سفيد مايل به آبي در اطراف سر و بدن سوژه مشاهده كنيد. آنچه ميبينيد كالبد اتري است. كالبد اختري (يك سطح خارج از كالبد اتري) جايي است كه درك رنگها آغاز ميشود. هر چه به طرف سطح خارج هاله ميرويم مهارت ما نيز بايد خالص‌تر شود، زيرا هر چه از كالبد اتري به طرف كالبد اختري / عاطفي، كالبد ذهني و بالاخره كالبدهاي معنوي ميرويم انرژي خالص‌تر و ظريف‌تر ميشود. رنگهايي كه در فاصله‌ي 30 سانتي‌متري از بدن ديده مي‌شوند مربوط به احساسات هستند، 30 سانتي‌متر دوم يا همين حدود مربوط به افكار، و بعد از آن مربوط به موضوعات معنوي است.
اطلاعات زير درباره‌ي رنگها و معاني آنها به عنوان راهنمايي‌هاي كلي براي شما بيان ميشود. به هر حال، در همه‌ي تجربيات شما مخصوصاً در موضوعات روحي / معنوي قضاوت نهايي به عهده قوه‌ي شهود شما است.
رنگمايه ها و رنگهاي خالص و ملايم نشانگر انرژي مثبت يا سالم و ناب هستند. هرچه رنگ روشنتر و خالص‌تر باشد، انرژي مثبت‌تر است. هر چه رنگ تيره‌تر يا سنگين‌تر باشد، انرژي بيشتر آلوده به منفي گرايي، عدم تعادل يا ترس است. هر رنگ داراي سايه‌هاي (توناليته هاي) بي‌شمار است، بنابراين =فريب سادگي ظاهري ليست زير را نخوريد.
رنگ قرمز خالص و روشن در هاله بيانگر تمايل به ماديات است. شخصي كه اين رنگ در هاله‌ي او غالب است فردي ورزشكار يا شهواني، پرشور، با اراده و يا قوي است.
درخشش‌هاي قرمز رنگ اغلب نشانه‌ي خشم، قرمز تيره (متمايل به آلبالويي) احتمالاً نشانه‌ي شهوت، و قرمز مات اغلب نشانه‌ي رنجش و ناخشنودي است. در بررسي هاله از لحاظ بيماريهاي جسمي، قرمز اغلب نشانه‌ي تحريك بيش از حد يا التهاب در آن ناحيه است.
نارنجي خالص نشانگر خلاقيت و عاطفه است. اين رنگ اغلب شجاعت و شادي را نشان ميدهد. نارنجي كدر ميتواند نشانه‌ي تكبر و غرور باشد.
رنگ زرد خالص بطور خيلي شايع در اطراف سر مردم ديده ميشود. اين رنگ نشانگر تفكر و خرد است، و وفور رنگ زرد در هاله نشانه‌ي يك فرد انديشمند است. اين رنگ همچنين ميتواند نشانه‌ي شادي و سرزندگي، يا خلق و خوي شاد باشد. زرد ناخالص ميتواند نشان دهنده‌ي مشغله‌ي شديد ذهني و عدم تعادل فكري، يا شخصي با ذهن بسته، متعصب يا خرده گير باشد.
سبز روشن و خالص نشانگر شفا و رشد است، و اغلب مشخص كننده‌ي يك شفاگر است. بسياري از پرستاران و شفادهندگان طب جايگزين، اين رنگ را به صورت غالب در هاله‌ي خود دارند. پزشكان نيز ممكن است اين رنگ را در هاله‌ي خود داشته باشند، اما همچنين ممكن است هاله‌ي آنها بيشتر به رنگ زرد به نشانه تفكر تمايل داشته باشد. رنگ سبز نشانه‌ي مهرباني و دلسوزي نيز هست. سبز كدر نشانه‌ي حرص و طمع است.
ممكن است در هنگام مشاهده‌ي هاله‌ي يك سخنران سايهاي به رنگ زرد – سبز كدر و بيمارگونه ببينيد. اين سايه نشان دهنده‌ي تفكري است كه در خدمت طمع و سودجويي قرار گرفته است و بطور كلي شخصي را نشان ميدهد كه از تفكر خود براي كسب منفعت و برآوردن نيازهاي خود استفاده ميكند. البته نميخواهيم بگوييم كه همه‌ي سخنوران افرادي سودجو هستند، يا سخنوري پيشه‌ي افراد طماع است! به هر حال اگر در هاله‌ي يك سخنران چنين رنگي را مشاهده كرديد بهتر است درباره‌ي او بيشتر تحقيق كنيد.
توناليته هاي (سايه‌هاي) گوناگوني از رنگ آبي در هاله‌ها ديده ميشوند. رنگ آبي بطور كلي نشان دهنده‌ي آرامش، معنويت و پارسايي است، و در هاله‌ي جويندگان حقيقت قابل مشاهده است. رنگ آبي اغلب نشانه‌ي تكامل روحي / معنوي است. آبي فيروزهاي ميتواند نشانگر يك روح پرشور، جوان، ماجراجو و كنجكاو باشد. آبي سلطنتي روشن نشانه‌ي فرد صادق، درستكار و وفادار است. آبي روشن نشان دهنده‌ي قدرت بالاي تجسم و شهود است. رنگ آبي كدر نشانه‌ي افسردگي و تنهايي و همچنين دلهره و نگراني است.
رنگ بنفش و ارغواني در هاله نشانه‌ي روحيه‌ي معنوي يا مذهبي است. بنفش سلطنتي، قدرت رهبري و اراده را نشان ميدهد. بنفش مات نشانه‌ي خودپرستي، تكبر و عقده‌ي ديگر آزاري ( ستمگري ) است؛ چنين شخصي ديگران را به خاطر ضعف‌ها و خطاهاي ناخواسته شان مورد سرزنش قرار ميدهد.
رنگ صورتي در هاله بطور كلي نشانه‌ي عشق، عاطفه، مصاحبت و يگانگي و علاقه به زيبايي است. صورتي گرم يا سرخ فام ، عاطفه و ازخودگذشتگي واقعي را نشان ميدهد. صورتي كدر ميتواند نشانه‌ي ناپختگي، وابستگي و نيازمندي باشد.
رنگ طلايي نشان دهنده‌ي قدرت، پيشرفت معنوي، ازخودگذشتگي، الهام بخشي و هماهنگي (هارموني) است. طلايي رنگي الهي است.
خاكستري به طور كلي نشانه‌ي ترس است. رنگ خاكستري ساير رنگهاي هاله را نيز كدر ميكند و خلوص آنها را ضايع ميسازد. نقرهاي جنبه‌ي مثبت اين رنگ است و نماينده‌ي انرژيهاي ايزد بانوها (الهه‌ها) است. رنگ نقرهاي همچنين نشانه‌ي خوشبيني، شهود و بيداري معنوي است.
رنگ قهوه اي اگر زنده و خالص باشد نشانه‌ي تعادل فكري و استقامت است. اين رنگ داراي يك نوسان زميني است. رنگ قهوهاي كدر ميتواند علامت انسداد و اختلال در انرژي باشد.
رنگ سياه ميتواند نشانه‌ي ترس يا نفرت باشد، همچنين نشان دهنده‌ي مشكلات، عدم تعادل و اعتيادها است. البته سياه خالص و براق ميتواند نشان دهنده‌ي حفاظت، رمز و راز يا دانشي باشد كه به طرز عاقلانه حفظ شده است.
رنگ سفيد ميتواند علامت پاكي، خلوص و راستي باشد، اما اين رنگ اغلب تركيبي از رنگهاي متعدد است كه به خوبي درك و يا تفسير نشدهاند. گويهاي سفيد رنگ بالاي شانههاي سوژه اغلب نشانه‌ي نگهبانان معنوي يا فرشتگان محافظ هستند كه در زندگي فرد، مهم و تأثيرگذار هستند.
تركيب رنگها نشان دهنده‌ي تركيب جنبه هاي گفته شده است. مثلاً تركيب آبي / سبز ميتواند نشان دهنده‌ي فردي باشد كه از طريق جستجوي معنوي براي حقيقت، در حال بهبود است.
در مشاهده‌ي هاله، گوش دادن به نداي شهود خود، براي تفسير آنچه ميبينيد مهم است. براي درك آنچه ميبينيد از آن سئوال كنيد و سيستم ادراك خود را بر پايه‌ي تجربيات خود تقويت كنيد. • موارد زیر نیز درباره شناخت هاله های افراد قابل توجه است:

  الف -ارتفاع هاله در تمام قسمتهای بدن یکسان نیست

  ب - افراد روشن بین با تجربه , در حالت های خاص با تغیر رنگ هاله ها , محل درد یا ناراحتی فرد را از روی رنگ هاله ها تشخیص می دهند.

  پ - هاله های هر موجود زنده به جسم اثیری آن مربوط است و پس از مرگ نیز جذب جسم اثیری می شود.

  ت-وجود هاله ها می تواند تا حد زیادی روحیات اخلاقی و رفتاری شخص را در هر زمانی نشان دهند.

  ث - در اکثر مواقع رتگ هاله های افراد تغیر می کنند , یعنی ممکن است یک نفر در یک روز چندین رنگ هاله به خود بگیرد که پس از کسب آرامش هاله او به رنگ اصلی بر می گردد.

  ج- ارواح با مشاهده هاله های افراد در می یابند که با کدامیک از اشخاص قادرند بهتر تماس برقرار کنند.

  چ - زمانی که مدیوم در خواب روحی یا خواب هیپنوتیکی است < توسط قدرتهای روحی می تواند رنگ هاله های مریض راببیند و بازگو نماید و حتی مریضی و ناراحتی او را تشخیص دهد.
+ نوشته شده در  ساعت 4:3 AM  توسط ف-روانشناس بالینی  |